Клей для труб ПВХ

Клей для труб ПВХ купити в Києві

Встановлюючи басейн на присадибній ділянці, дуже важливо забезпечити герметичне з’єднання всіх елементів, для захисту від протікання. Відмінним варіантом стане швидкосхоплюючий клей для твердого ПВХ з’єднання в розтруб, купити який можна на сайті інтернет-магазину Greenhol. До уваги клієнтів пропонуються доступні ціни, великий асортимент продукції і швидка доставка по Києву і Україні.

Такий клей для ПВХ труб, а також напірних і безнапірних систем водопостачання забезпечує надійне зчеплення пластикових поверхонь, не викликаючи відторгнення ні в холод, ні в спеку.

Купити клей в інтернет-магазині

В інтернет-магазині Грінхол представлений однокомпонентний і двокомпонентний клей для ПВХ труб, що забезпечує герметичне з’єднання. Також він може використовуватися для вентиляції і кондиціонування, для промислових і дренажних систем. Однокомпонентний вид клею дозволяє склеїти різні види пластика, маючи простий хімічний склад.

Двокомпонентний продукт, в свою чергу дещо різниться за хімічними властивостями, в його складі є елементи, які сприяють поліпшенню адгезії. З їх допомогою знижується час застосування розчинників, прискорюючи процес формування хімічних стійких ланцюжків.

Якими властивостями повинна володіти клей?

Якісний клей для ПВХ повинен бути:

🚚 Доставка по Україні

Торгова марка
>