Бортовий камінь для басейнів

Бортовий камінь для басейнів купити в Києві

Штучний камінь, що виготовляється з дрібнозернистого бетону з гранітною крихтою, застосовується для обрамлення периметра чаші басейну вище урізу води. Камінь має свою назву: бортовий, бордюрний або копінговий.

Будь-яке будову краще сприймається естетично, якщо має вигляд завершеного будівництва: виконано благоустрій, освітлення території, ідеалізовано прилеглий ландшафт. Застосування штучного каменю для оздоблення бортика чаші басейну додасть спорудженню архітектурну завершеність.

Позитивні якості бортового каменю для басейну:

• універсальність - призначений для басейнів, оброблених плівкою і мозаїкой ;

• високу міцність і морозостійкість;

• має високу константу до дії хімреагентів, які застосовуються для дезінфекції наповнювача;

• безпеку - при намоканні не ковзає, іноді стає шорстким;

• при потраплянні прямих сонячних променів не нагрівається.

Самодостатня вага каменю забезпечує стійкість його закріплення на борту домашньої водойми. Камінь укладають на спеціальний клей, який не втрачає своїх властивостей під дією природних температур, води. Технологічно правильно покладений камінь перешкоджає вихлюпуванню води з басейну, а також перешкоджає потраплянню воді поверненню в чашу.

Вибрати відповідний бортовий камінь для басейнів завжди можна на нашому сайті. Менеджери грамотно проконсультують щодо вибору, щоб ви змогли облаштувати свій водойму максимально якісно!

Бортовий камінь для басейнів вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Бортовий камінь для басейнів від 390 грн.
GreenHol Бортовий камінь для басейнів до 1030 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>