Переливні решітки для басейну

Переливні решітки для басейну купити в Києві

Спеціальні переливні решітки використовуються при будівництві елітних басейнів, які оснащені системою очищення води. Вони призначені для оформлення жолобу, крізь який вода переливається в накопичувальну ємність і далі - в фільтраційну станцію. Переливні решітки для басейнів є значущою заставної деталлю, які беруть на себе функції очищення води під час її фільтрації, також вони одночасно є естетичним декоративним елементом.

В нашому каталозі представлені різні моделі переливних решіток для басейнів. Колір і форма решіток підбирається в індивідуальному порядку, а ось при виборі матеріалу, з якого вони виготовлені, слід ознайомитися з наступною інформацією.

Самий бюджетний варіант - пластик, який є недорогим і практичним. Переливні решітки з дерева допоможуть створити атмосферу тепла і затишку, але прослужать недовго. Решітки з кераміки вважаються найбільш практичними, а решітки з нержавіючої сталі володіють естетичним виглядом і зносостійкістю, однак мають обмеження по формі басейну.

Ми допоможемо Вам підібрати підходящий варіант переливних решіток для басейну, а також все необхідне обладнання. Наш магазин гарантує швидкість оформлення і доставку замовлення в будь-який регіон країни!

Наш інтернет-магазин виконує доставку переливних решіток для басейну у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Переливні решітки для басейну вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Переливні решітки для басейну від 124 грн.
GreenHol Переливні решітки для басейну до 4290 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>