Лампи та прожектори для басейну

Лампи та прожектори для басейну купити в Києві

Перед початком будівництва штучної водойми необхідно розробити проект та визначитись з тим, яке обладнання для басейнів встановити в першу чергу. Одним із елементів такого устаткування є освітлення. Вибираючи освітлення, враховуйте габарити водойми, місце його розташування і призначення. Найпопулярніші види освітлювального обладнання - галогенні та світлодіодні прожектори.

Особливості прожекторів для басейну

Прожектори для басейну можуть бути самими різними, але всі вони повинні володіти такими якостями:

• з часом не іржавіти;

• мати захист від попадання води у середину;

• давати якісне світло;

• довго служити.

прожектор для басейну

Основне, що варто відзначити, - лампи можуть бути підводні і надводні. Для які надводного освітлення ідеально підходить світлодіодний прожектор для басейну. Його рівень потужності залежить від розміру споруди і площі освітлюваної території. Світлодіодний прожектор споживає зовсім небагато електроенергії, до того ж він надійний і довговічний. Цей вид освітлення вважається найбезпечнішим, але ось особливого шарму водоймі він не додасть.

Варто пам’ятати, що вода має світловідбиваючі властивості, тому крім наземного освітлення слід також використовувати підводні лампи для басейну, наприклад - світлодіодні. При виборі враховуйте їх яскравість і енерговитратність. Підводні лампи не є небезпечними для тих, що купаються, так як вони працюють від низьковольтних трансформаторів. А ось якщо ви хочете щоб зона відпочинку висвітлювалася максимально, слід встановити по периметру ліхтар для басейну. Його головний плюс - висока надійність і незалежність від погодного впливу, а також тривалість в експлуатації.

Придбати за вигідною ціною освітлення для басейну ви можете, оформивши замовлення на нашому сайті. У нас ви знайдете величезний вибір галогенних та світлодіодних світильників різної потужності. Надайте унікальності вашому басейнуі!

Читати повністю

Лампи та прожектори для басейну вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Лампи та прожектори для басейну від 304 грн.
GreenHol Лампи та прожектори для басейну до 5191 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>