Лайнер для басейнів

Лайнер для басейнів купити в Києві

Сучасні матеріали в обробці басейнів, такі як лайнер, - це практично, функціонально, естетично і розумно за ціною. На нашому сайті представлений широкий вибір цього матеріалу, що дозволить підібрати підходящу плівку.

Сьогодні при будівництві басейнів в 9 випадків з 10 використовується саме лайнер (надміцна плівка виготовлена з ПВХ, що забезпечує внутрішню гідроізоляцію). Таку популярність цей матеріал завоював ще й тому, що він ефектно виглядає, на відстані його важко відрізнити від справжньої плитки.

лайнер для басейну

Ми пропонуємо лайнер для басейну тільки перевірених виробників, які добре зарекомендували себе на ринку. Представлені моделі не кришаться, стійкі до перепадів температур і різних ушкоджень, а також витримують великий тиск води.

Ви можете вибрати лайнер з принтом під мармур або під мозаїку, є однотонні плівки, є протиковзкі. Яку б модель ви не вибрали, вона буде довго і надійно служити, забезпечуючи привабливий зовнішній вигляд басейну і не пропускаючи воду. Також лайнери для басейну прості у догляді, а при необхідності їх легко замінити.

Зробіть вибір на користь сучасних технологій при облаштуванні басейну! Замовляйте лайнер для басейнів на нашому сайті!

Наш інтернет-магазин виконує доставку лайнеру для басейнів у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Лайнер для басейнів вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Лайнер для басейнів від 223 грн.
GreenHol Лайнер для басейнів до 1340 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Торгова марка
Ширина рулону
>