Закладні елементи для басейнів

Закладні елементи для басейнів купити в Києві

Пристосування для донного зливу наповнювача, форсунки води з різним призначенням, пристрій для водозабору з поверхні водного дзеркала, переливні решітки - все це елементи будь-якого домашнього басейну, мають загальну назву закладні деталі. Без їх установки комфортна експлуатація і якісна очистка басейну неможлива.

Скіммери для басейну

Без нього складно забезпечити забір води з водної гладі басейну і подати її за допомогою насосу на фільтрувальну установку. Такий пристрій має свою назву - скіммер. Випускається кілька видів пристроїв в залежності від способу установки:

• плаваючі або поверхневі;

• навісні, що прикріплюються до борту споруди;

• глибинні, що встановлюються на дні чаші і поєднують функцію для зливу.

Перші два пристосування здійснюють грубу очистку наповнювача басейну - плаваюче сміття збирається у спеціальному резервуарі.

Скіммер для басейну

Донні зливи

Як правило, це пристосування влаштовується в спеціальному поглибленні, що виконується в процесі влаштування бетонної дна чаші. Може використовуватися як для видалення, так і для фільтрації всього обсягу води. На відміну від скіммера, добре фільтрує нижні шари всій товщі води.

доний злив для басейну

Розпилювачі або форсунки.

Через такі закладні деталі відфільтрована рідина, часто підігріта і оброблена за допомогою хімії для басейну, повертається в басейн.

Зазвичай вони мають регулювання різної спрямованості і напору. Їх встановлюють так, щоб в чаші не виникало «мертвих» зон, вода постійно була в русі в будь-якій частині резервуара. Можуть монтуватися на дні або по периметру споруди, виконувати додаткові гідромасажні функції або функції водних атракціонів.

закладні деталі для басейну

Будь-які закладні елементи для басейну ви знайдете на нашому сайті. Ми допоможемо вам підібрати необхідні пристрої, щоб відвідувати в басейні було комфортно, а доглядати за ним не доставляло особливого клопоту!

Читати повністю

Закладні елементи для басейнів вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Закладні елементи для басейнів від 53 грн.
GreenHol Закладні елементи для басейнів до 5512 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>