Труби і фітинги для басейнів

Труби і фітинги для басейнів купити в Києві

Кожен власник домашнього водойми виконує всі будівельні роботи так, щоб басейн служив довго і надійно. Це тільки на перший погляд все здається простим! Насправді - це складна інженерна споруда, яка повинна підкорятися законам гідродинаміки. Для якісного наповнення, злива, фільтрації, підігріву та знезараження не обійтися без застосування труб для басейну, всіляких поворотів і відводів, з’єднань і кранів, муфт і заглушок, що мають загальну назву - фітинги.

Особливості труб для басейну

Труби - важливий елемент інженерного обладнання басейну. Вони призначені як для наповнення чаші водою, так і для її видалення, перекачування. Але без надійного герметичного з’єднання, пристрої водопідвідних і водовідвідних, які виконуються за допомогою фітингів, експлуатаційне значення трубопроводів знижується до нульової позначки.

На зміну металевим трубам, які піддаються всім видам корозії, прийшли труби і фітинги з якісного, міцного матеріалу - полівінілхлориду, мають такі якісні властивості, як:

• простота монтажу;

• висока міцність і довговічність;

• стійкість до корозії у вологому середовищі, до дії хімії для басейну, ультрафіолетових променів;

• високі експлуатаційні якості.

труби для басейну

Сучасні технології дозволяють виготовляти труби і фітинги з ПВХ для експлуатації в будь-якому режимі: з тиском та без.

Вибирайте якісні труби і фітинги для басейнів! Вони - запорука того, що ваша водойма прослужить вам довго і без особливих проблем. У нашому інтернет-магазині ви знайдете будь-які деталі для будівництва басейну. А менеджери магазину з задоволенням проконсультують як їх правильно підібрати!

Читать полностью

Труби і фітинги для басейнів вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Труби і фітинги для басейнів від 2 грн.
GreenHol Труби і фітинги для басейнів до 23695 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>