Гідромасаж для басейнів

Гідромасаж для басейнів купити в Києві

Як же чудово в спекотний літній день освіжитися, занурившись в басейн! Відпочинок стане ще більш функціональним, якщо ви обладнаєте басейн гідромасажною системою. Сучасне обладнання для гідромасажу дозволяє створити пінисті потоки, які схожі з природними гейзерами і теплими джерелами.

Гідромасаж для басейну - це ціла система, пристрій роботи якої полягає в тому, що потужні струмені води подаються в басейн крізь спеціальні форсунки. Вони монтуються прямо в чашу вашого басейну. Конструкція форсунок дозволяє організувати струменя різної товщини і сили подачі води. Дія таких струменів можна порівняти з відвідуванням професійного масажиста. Для підключення системи гідромасажу в басейн вам знадобиться:

1) Насос басейну для подачі води.

2) Форсунки (частіше в парній кількості - 2,4,6 або 8).

3) Форсунка усмоктувальна.

4) Пневмовимикач.

5) Сполучні елементи і труби необхідні для підключення.

Обладнання для басейну ви зможете придбати в нашому магазині, де серед великої різноманітності товарів, знайдете широкий вибір комплектуючих, які дозволять правильно організувати систему гідромасаж а в Вашому басейні.

Забезпечте собі заряд бадьорості та енергії завдяки гідромасажу! Ваш відпочинок в басейні буде різноманітним і насиченим!

Наш інтернет-магазин виконує доставку гідромасажу для басейну у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Гідромасаж для басейнів вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Гідромасаж для басейнів від 151 грн.
GreenHol Гідромасаж для басейнів до 365400 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Торгова марка
>