Протитечії для басейну

Протитечії для басейну купити в Києві

Якщо ви хочете використовувати свій басейн не тільки як місце відпочинку, а й як тренувальну майданчик, щоб завжди бути в формі, і в оздоровчих цілях, для підводного масажу, тоді протитечія для басейну - це те, що потрібно!

Ця система являє собою насосний пристрій, яке працює від мережі, створюючи в водоймі штучне перебіг. Основне призначення зустрічної течії - тренування сили і витривалості плавців, завдяки підвищеному навантаженні на м’язи.

Усім, хто бажає купити протитечію для басейну, наш інтернет-магазин пропонує ознайомитися з широким вибором моделей і комплектуючих. Лояльні ціни нашої компанії дозволять купити все необхідне обладнання для басейну, незалежно від його розмірів. Дизайн і функціональні особливості противотока дозволяють встановлювати його в закритих і відкритих басейнах. Керувати цим пристроєм можна легко, використовуючи пневмокнопку.

схема протитечії для басейну

Ми допоможемо вам підібрати оптимальну модель для вашого басейну, дамо грамотні поради та рекомендації. Увесь наш товар доставляється по всій Україні. Тренуйтеся, оздоровлюйтеся і просто прекрасно відпочивайте завдяки системі протитечія для басейну від нашого інтернет-магазину!

Наш інтернет-магазин виконує доставку протитечій для басейну у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Протитечії для басейну вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Протитечії для басейну від 177 грн.
GreenHol Протитечії для басейну до 113440 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Тип покриття
>