Теплові насоси для басейнів

Теплові насоси для басейнів купити в Києві

Використання енергетики на поновлюваних джерелах для підігріву води в басейнах - основний напрямок економії дорогих електрики і природного газу в сучасних умовах. Одним з видів альтернативної енергії може виступати повітря, земля, вода. Застосовуючи тепловий насос для басейну, витрати на нагрів води традиційними способами значно скорочуються.

У нас ви можете вибрати насоси, які мають систему «тепло-холод», які можуть не тільки нагрівати, але і охолоджувати воду. Всі наші моделі відрізняються низьким споживанням електроенергії, а також широким температурним діапазоном роботи. Їх можна використовувати як для приватних басейнів, так і для громадських.

Схема теплового насосу для басейну

Купуючи тепловий насос, наші фахівці порекомендують правильний вибір місця монтажу агрегату, виконають інженерні розрахунки продуктивності обладнання в залежності від кількості води, що нагрівається, типу басейну (відкритий або закритий), необхідних температурних показників, а також допоможуть з вибором супутнього обладнання для басейнів.

Схема підключення теплового насосу для басейну

Забудьте про економію на обігріві басейна! Інверторні теплові насоси допоможуть якісно обігріти басейн при мінімальних витратах енергії! Насолоджуйтесь відпочинком в басейні в будь-який час року завдяки нашим теплових насосів!

Наш інтернет-магазин виконує доставку теплових насосів для басейну у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Читати повністю

Теплові насоси для басейнів вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Теплові насоси для басейнів від 14848 грн.
GreenHol Теплові насоси для басейнів до 464754 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Кількість фаз
>