Осушувачі повітря для басейну

Осушувачі повітря для басейну купити в Києві

Басейн в приміщенні - це завжди підвищена вологість, яка може привести до розмноження грибків з пошкодженням самого приміщення, а також різних меблів і устаткування. Щоб цього не сталося, пропонуємо використовувати осушувачі повітря для басейну, які ефективно усувають зайву вологу.

Схема осушувача повітря для басейну

В нашому магазині представлені професійні моделі, які відмінно себе зарекомендували не тільки в приміщеннях з басейном, але і в підвалах, сховищах, музеях і інших будівлях, де потрібна підтримка оптимального рівня вологи.

Головні переваги осушувачів для басейну:

• екологічність, так як використовується особливий холодоагент, який не є шкідливим;

• можливість програмування режиму осушення;

• різні варіанти установки (на стіні або на підлозі);

• додатковий обігрів приміщень.

Завдяки користуванню нашими осушувачами Ви зможете підтримувати необхідну вологість і температуру в приміщенні басейну, а також отримаєте відмінно кондиціонером простір з чистим повітрям.

осушувач повітря для басейну

Наші моделі підходять як для побутового, так і комерційного використання. Менеджери магазину грамотно проконсультують з вибору і монтажу моделі. У Вашому басейні завжди буде оптимальна волога завдяки нашим осушувачі!

Наш інтернет-магазин виконує доставку осушувачів для басейну у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Осушувачі повітря для басейну вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Осушувачі повітря для басейну від 39063 грн.
GreenHol Осушувачі повітря для басейну до 66729 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Торгова марка
>