Станції дозування для басейну

Станції дозування для басейну купити в Києві

Кожен власник басейну хоче, щоб вода в ньому була чистою і не містила шкідливих хімічних речовин. Уникнути передозування різних хімзасобів при боротьбі з водоростями і бактеріями можна за допомогою станції дозування хімії для басейну.

Станція дозування - це технічний комплекс, який в автоматичному режимі, через певний час, подає хімію для басейну. Автоматизація процесу дозування реагентів мінімізує участь людини, підвищує точність доз, щоб вода в басейні відповідала гігієнічним вимогам якості.

В нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір даної техніки. Залежно від застосовуваного насосного обладнання, станції поділяються:

• мембранні - складні комплекси;

• перистальтичні - більш прості в експлуатації.

Фахівці нашого магазину нададуть кваліфіковану консультацію і допоможуть правильно вибрати станцію дозування хімії, щоб наявність хімічних речовин у воді не затьмарювали ваш відпочинок в басейні. Всі виробники даної продукції - перевірені часом торгові марки, що дають гарантію безпечної і точної роботи станцій.

Відчувайте себе в безпеці, плаваючи в чистій воді свого басейну!

Наш інтернет-магазин виконує доставку станцій дозування для басейнів у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Станції дозування для басейну вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Станції дозування для басейну від 227 грн.
GreenHol Станції дозування для басейну до 282880 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Регулювання
>