Хлоргенератори

Хлоргенератори купити в Києві

У літню спеку, під впливом високої температури, вода в басейні псується за лічені дні. У такій ситуації завжди виручить хлоргенератор для басейну - спеціальне обладнання для знезараження та дезінфекції води в штучному водоймищі. Встановивши хлоргенератор, не будуть потрібні дорогі, а іноді і небезпечні хімічні реактиви.

Принцип роботи обладнання дуже простий. Висока ефективність знезараження та дезінфекції досягається найбільш безпечним гипохлоридом натрію, який виробляє хлоргенератор з розчиненої звичайної харчової солі у воді басейну. Отриманий розчин солі насосним обладнанням пропускається через осередок генератора, в якій відбувається електроліз. Під дією електрики, сіль розкладається на складові: хлор і натрій. Хлор миттєво розчиняється у воді, виконуючи своє призначення: знищує мікрофлору і мікроорганізми. Хлоргенератор для басейну є реальною альтернативою використанню хімії для басейнів.

У нас можна купити хлоргенератори як для домашніх, так і для громадських басейнів. Наші фахівці допоможуть не тільки підібрати необхідний генератор хлору, а й дадуть консультацію по комплектації, способу монтажу автоматики, таймерів і датчиків.

Зробіть воду в своєму басейні чистою та безпечною за допомогою сучасних хлоргенераторів!

В нашому інтернет-магазині Ви завжди маєте можливість купити обладанання для басейнів з доставкою у Київ, Львів, Вінниця, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Житомир, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми.

Хлоргенератори вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Хлоргенератори від 23026 грн.
GreenHol Хлоргенератори до 28913 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Торгова марка
>