Ультрафіолетові установки для басейну (уф лампи)

Ультрафіолетові установки для басейну (уф лампи) купити в Києві

Який би сумлінний догляд за водою в басейні не був, все одно вода може зацвітати, а колонії бактерій безперешкодно розмножуватися.

Щоб уникнути таких неприємностей, рекомендуємо використовувати ультрафіолетові лампи для басейну (ультрафіолетові установки). Вони допоможуть продезінфікувати і знезаразити воду без використання сильнодіючої хімії.

Особливість ультрафіолетової установки полягає в тому, що вода з басейну проходячи через спеціальну камеру, опромінюється УФ-променями. Таким чином знищується максимальну кількість бактерій, мікробів, вірусів, що знаходяться у воді. принцип роботи ультрафіолетової установки для басейну

Купуючи УФ-установку в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте:

• екологічно чистий метод дезінфекції;

• усунення неприємного запаху хлору, його вплив на організм, попереджаючи алергічні реакції, подразнення і сухість шкіри людини;

• високу швидкість обробки наповненого водойми з високим коефіцієнтом корисної дії за якістю знищення мікроорганізмів.

Широкий вибір обладнання для басейнів в нашому магазині дозволить вам підібрати оптимальний варіант як за ціною, так і за якістю.

Відпочивайте в басейні з задоволенням! Наші УФ-установки забезпечать вам безпечний відпочинок на воді!

Наш інтернет-магазин виконує доставку ультрафіолетових установок для басейнів у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Ультрафіолетові установки для басейну (уф лампи) вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Ультрафіолетові установки для басейну (уф лампи) від 1058 грн.
GreenHol Ультрафіолетові установки для басейну (уф лампи) до 748171 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Запасні лампи
>