Ультрафіолетові установки для басейну (уф лампи)

Ультрафіолетові установки для басейну (уф лампи) купити в Києві

Який би сумлінний догляд за водою в басейні не був, все одно вода може зацвітати, а колонії бактерій безперешкодно розмножуватися.

Щоб уникнути таких неприємностей, рекомендуємо використовувати ультрафіолетові лампи для басейну (ультрафіолетові установки). Вони допоможуть продезінфікувати і знезаразити воду без використання сильнодіючої хімії.

Особливість ультрафіолетової установки полягає в тому, що вода з басейну проходячи через спеціальну камеру, опромінюється УФ-променями. Таким чином знищується максимальну кількість бактерій, мікробів, вірусів, що знаходяться у воді. принцип роботи ультрафіолетової установки для басейну

Купуючи УФ-установку в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте:

• екологічно чистий метод дезінфекції;

• усунення неприємного запаху хлору, його вплив на організм, попереджаючи алергічні реакції, подразнення і сухість шкіри людини;

• високу швидкість обробки наповненого водойми з високим коефіцієнтом корисної дії за якістю знищення мікроорганізмів.

Широкий вибір обладнання для басейнів в нашому магазині дозволить вам підібрати оптимальний варіант як за ціною, так і за якістю.

Відпочивайте в басейні з задоволенням! Наші УФ-установки забезпечать вам безпечний відпочинок на воді!

Наш інтернет-магазин виконує доставку ультрафіолетових установок для басейнів у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Популярні товари
Запасні лампи
>