Теплообмінники для басейну

Теплообмінники для басейну купити в Києві

В прохолодну погоду вода в басейні потребує підігріву для комфортного відпочинку і плавання. Кращим варіантом підтримки прийнятної температури води в басейні є установка теплообмінника.

В теплообміннику відбувається нагрівання води, що надходить з басейну, яка в нагрітому стані подається назад в басейн. Залежно від ємності штучного водоймища і необхідності підтримки заданого температурного режиму підбирається і відповідна модель даного обладнання для басейнів.

теплообмінник для басейну

Купуючи теплообмінник для басейну, необхідно орієнтуватися на один із способів нагріву. Промисловість випускає нагрівачі, у яких застосовується електроенергія, природний газ, дрова, енергія сонця - найбільш популярні моделі. Менш популярні моделі, які використовують температуру навколишнього повітря, термальні води або землі.

Схема підключення теплообмінника для басейну

В нашому магазині представлені моделі, які можна підключати до таких джерел, як: котли, сонячні батареї, теплові насоси. За особливостями кожної моделі, а також по їх способам установки наші менеджери зможуть надати грамотні консультації.

Не мерзніть в холодній воді басейну! Купуйте і встановлюйте теплообмінник для басейну від нашого інтернет-магазину!

Наш інтернет-магазин виконує доставку теплообмінників для басейнів у Київ, Львів, Вінниця, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Житомир.

Читати повністю

Теплообмінники для басейну вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Теплообмінники для басейну від 5568 грн.
GreenHol Теплообмінники для басейну до 33600 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Нагріваючий елемент
>