Електронагрівачі для басейну

Електронагрівачі для басейну купити в Києві

Плавати з комфортом у власному басейні в будь-який час року цілком можливо з встановленими електронагрівачами від нашого інтернет-магазину! Пропонуємо вам широкий вибір даного обладнання, яке створено спеціально для комфортного відпочинку в басейні дорослих і дітей.

схема підключення електронагрівача для басейну

Електронагрівачі для басейну встановлюються у воді, особливого монтажу не вимагають, тому їх можна закріпити самостійно. У кожної моделі є датчик температури і датчик перегріву. Щоб визначити потужність необхідного обладнання, рекомендуємо вам дотримуватися таких розрахунків:

1) для басейнів в приміщенні - розділіть обсяг басейну на 3. Отримана цифра і буде тією потужністю, яка вам необхідна. Якщо цифра не кругла, вибирайте електронагрівач для басейну більший за потужністю: наприклад, цифра 10,5 - потужність приладу 12 кВт;

2) для вуличних басейнів - обсяг басейну треба розділити на два.

розрахунок потужності електронагрівача для басейну

Якщо ви сумніваєтеся в правильному визначенні відповідної моделі, зверніться до наших фахівців. Ми допоможемо зробити вірний вибір, і ви залишитеся задоволені своїм електронагрівачем. Насолоджуйтесь купанням в теплій воді свого басейну!

В нашому інтернет-магазині Ви завжди маєте можливість купити обладанання для басейнів з доставкою у Київ, Львів, Вінниця, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Житомир.

Електронагрівачі для басейну вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Електронагрівачі для басейну від 7584 грн.
GreenHol Електронагрівачі для басейну до 12960 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Кількість фаз
Нагріваючий елемент
>