Фільтраційні установки

Фільтраційні установки купити в Києві

Правильно підібрана система фільтрації для басейну продовжить комфортні умови експлуатації, дозволить домогтися суттєвої економії коштів на купівлю хімічних препаратів для дезінфекції наповнювача.

Різновиди фільтраційних установок

Фільтрувальні установки для басейну мають кілька видів і відрізняються від застосовуваного матеріалу в установках.

1. Електрофізичні. Найбільш ефективні сучасні системи по повному знищенню мікроорганізмів і бактерій, що живуть у воді басейну, усунення неприємного запаху і рясне насичення водного середовища резервуара активним киснем. При цьому використовують методи озонування, ультрафіолетового опромінення, іонізації сріблом та міддю.

2. Хімічні. Застосування хлору, брому та йоду для очищення міні-резервуара, допомагає нейтралізувати бактерії і мікроби, роблячи воду безпечнішою. Найбільш поширений спосіб - хлорування. Бром і йод за якістю виконання дезінфекції мало чим поступаються хлору, але більш дорогі реагенти. Основний недолік хлорування - залишковий запах, хоча через деякий час він випаровується самостійно.

3. Механічні. Один з численних видів установок з високою якістю очитки. В якості фільтруючого матеріалу може використовуватися пісок, скло або активоване вугілля. Поділяються на:

- пісочний (фільтруючий елемент кварцовий пісок);

- картріджний (мембранні), фільтруючий елемент - легкознімні найтонші мембрани;

- діатомові, фільтруюча частина - кремниста осадова гірська порода і активоване вугілля.

4. Комбіновані. Ця система очищення передбачає застосування декількох видів фільтрації, описаних вище.

У нас на сайті ви зможете вибрати відповідні фільтраційні станції для басейну, а також інше обладнання для басейну, яке прослужить вам справно і довго, радуючи чистою водою у водоймі!

Фільтраційні установки вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Фільтраційні установки від 6409 грн.
GreenHol Фільтраційні установки до 25004 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Тип підключення
>