Фільтри для басейнів

Фільтри для басейнів купити в Києві

Фільтрація води в басейні - незамінна процедура, так як вона допомагає очищати воду від забруднень і зменшити використання хімії для басейну. Завдяки фільтрації вода не мутніє, а все сміття потрапив в неї осідає в фільтрі. Без фільтрів навіть найпростіший, надувний басейн буде швидко засмічуватися, а вода цвісти. Тому рекомендуємо вам не нехтувати цим обладнанням, а купити фільтр для басейну.

Найбільш затребуваними є фільтри для басейну з фільтруючим шаром з кварцового піску. Піщанийі фільтр вигідний в експлуатації, так як пісок для басейнів можна змінювати через два роки роботи. Для приватних басейнів підходять моделі з одношарової засипанням піску, для басейнів громадських вибирають моделі з багатошарової засипанням.

Існують моделі, які очищають воду за допомогою спеціальних картриджів. Вони досить швидко засмічуються, тому вимагають частої заміни. Перевагами таких моделей є їх ціна, проте за експлуатаційними властивостями вони поступаються піщаним фільтрам. Моделі з картриджами найкраще використовувати для невеликих надувних або каркасних водойм.

Ми допоможемо вам підібрати підходящий фільтр для басейнів, щоб вода в ньому завжди була прозорою і чистою!

В нашому інтернет-магазині Ви завжди маєте можливість купити обладанання для басейнів з доставкою у Київ, Львів, Вінниця, Суми, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Житомир, Полтава, Миколаїв, Херсон.

Фільтри для басейнів вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Фільтри для басейнів від 3866 грн.
GreenHol Фільтри для басейнів до 200864 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Тип підключення
>