Насоси для басейнів

Насоси для басейнів купити в Києві

Купання в чистій і прозорій воді вам допоможуть забезпечити насоси для басейну, які в широкому асортименті представлені в розділі.

Завдяки їх роботі вода не застоюється, а постійно циркулює, фільтрується, добре розносить різні дезінфікуючі хімічні засоби для басейну.

Вибирати насос необхідно виходячи з об’єму води в басейні. В інструкціях зазвичай вказується дана інформація. Ми не рекомендуємо економити, і купувати насоси на менший обсяг води, ніж є насправді. Насос - це дуже важливе обладнання для басейну і такий підхід призведе до фінансових витрат у майбутньому.

Якщо ви сумніваєтеся чи правильно визначили модель, проконсультуйтеся з нашими менеджерами! Вони допоможуть підібрати насос згідно з усіма характеристиками вашого басейну.

В розділі представлений широкий модельний ряд різноманітних насосів для басейнів, які добре зарекомендували себе в нашій країні. Ви можете купити насоси для надувних, каркасних, стаціонарних басейнів з такими характеристиками, як:

• фільтраційні насоси для збірних басейнів,

• зважених насоси,

• циркуляційні насоси.

схема насоса для басейну  

Усі виробники - це перевірені торгові марки, які дають гарантію на свою продукцію. Якщо Ви бажаєте купити насос для басейну у інтернет-магазині greenhol.com, то відпочинок у власному басейні для Вас буде завжди комфортним і приємним!

Наш інтернет-магазин виконує доставку насосів для басейну у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Читати повністю

Насоси для басейнів вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Насоси для басейнів від 3712 грн.
GreenHol Насоси для басейнів до 52960 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Кількість фаз
Наявність префільтру
>