Сонячні нагрівачі для басейнів

Сонячні нагрівачі для басейнів купити в Києві

Власники присадибних ділянок уже давно використовують сонячну інтенсивність і теплоенергію, підігріваючи воду в літніх душах. Останнім часом набирає популярність «зелена енергетика» та на підігрів води в чаші домашнього водного резервуару. Сонячний нагрівач для басейну - це спеціальна трубчаста система, у якому сонячна теплова енергія перетворюється в готову для подальшого застосування тепло.

Принцип роботи нагрівача

Головні компоненти нагрівача, що використовує теплове сонячне випромінювання для будь-якого типу басейну, складається з колектора, фільтраційної установки, системи гідроклапанів. Вміст чаші штучного водоймища, що забирається насосом, через фільтр подається на теплообмінник, влаштованого з труб зі спеціальним покриттям. Установка фільтра - обов’язкова умова. Він не дозволяє сміттю потрапити в систему колекторів. Тепла і очищена вода повертається в чашу басейну. Система гідроклапанів регулює перекриття нагрівальних елементів в разі перевищення заданого температурного рівня нагрівання наповнювача водойми. В цьому випадку, потік води направляється в ванну, минаючи колекторну систему нагріву.

Схема роботи сонячного нагрівача для басейну

Специфічність експлуатування

До недавнього часу для підігріву наповнювача штучного домашнього водойми частіше використовували внутрібудинкову систему опалення або індивідуальну, використовуючи електронагрівач.

З розвитком промислового виробництва установок використання альтернативної енергії, сонячні батареї знайшли широке застосування для створення комфортних умов купання в басейні. Нормативними розробками затверджені необхідні розміри «активної» частини батареї, які беруть сонячні промені:

• для внутрішніх водних резервуарів - площа нагрівача повинна бути не менше 55-75% від площі водного дзеркала водойми;

• для відкритих - цей показник повинен складати 100%.

Дотримання типорозмірів «дзеркала» приймача сонячного випромінювання нагрівача забезпечить високий коефіцієнт корисної дії при підігріві заповненої чаші гідросообруженія.

Як правило, приймальня частина батареї покривається міцним скляним покриттям, яке не боїться ударів, в тому числі і граду. Тому їх рекомендується встановлювати поблизу водойми, зменшуючи тим самим тепловитрати при транспортуванні.

Щоб грамотно підібрати сонячний нагрівач для басейну, ви можете звернутися до наших фахівців. Ми допоможемо зробити правильний вибір, і у вас завжди буде комфортна температура води в басейні.

Сонячні нагрівачі для басейнів вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Сонячні нагрівачі для басейнів від 1410 грн.
GreenHol Сонячні нагрівачі для басейнів до 287274 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>