Сонячний душ для басейнів

Сонячний душ для басейнів купити в Києві

Сонячний душ - це зручне рішення для дачі, заміськї ділянки, біля відкритих СПА зон, купелі і басейнів. Нагрівання води в такій конструкції походить від сонця, ємність бака для води в середньому становить 34 літри, чого цілком достатньо для прийняття водних процедур двом людям. Для виробництва корпусу використовується пластик, що не сприйнятливий до агресивного середовища і навколишніх факторів. Конструкція має в комплекті хромований змішувач для подачі холодної і гарячої води.

Для роботи достатньо підключити конструкцію до садового шлангу, причому вам навіть не доведеться проводити електрику на ділянці, бо нагрів води відбувається від впливу сонця. Якщо ви хочете купити сонячний душ або, як його ще називають, «солярний», то зробити це можна в інтернет-магазині Greenhol в будь-який зручний для вас час.

Переваги сонячного душа

Сонячний душ відрізняється рядом переваг, а саме:

  •     • Для нагрівання води використовується енергія сонця;
  •     • Підключення до джерела води відбувається завдяки садового шлангу;
  •     • Кріпиться до підлоги, але в той же час є мобільним - при необхідності його можна перемістити в будь-яке місце.

Купуючи літній душ, ви зможете в будь-який час освіжитися, змити пісок і бруд перед зануренням в басейн або прибрати після купання залишки хлору з тіла.

Купити сонячний душ в Києві.

У нашому інтернет-магазині Грінхол пропонується великий вибір моделей літнього душу для басейну і дачі від перевірених виробників. Можна вибрати моделі ємністю на 18-35 літрів з якісним корпусом і надійним змішувачем. Якщо виникнуть складнощі при виборі конструкції, завжди можна звернутися за допомогою до консультантів. Асортимент солярного душу, представлений на сайті, регулярно оновлюється, тому кожен зможе підібрати варіант під індивідуальні запити і бюджет. Купити цей товар можна з доставкою по Києву та Україні.

Сонячний душ для басейнів вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Сонячний душ для басейнів від 4757 грн.
GreenHol Сонячний душ для басейнів до 9189 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>