Солярна плівка для басейну

Солярна плівка для басейну купити в Києві

Багато власників домашніх водойм шукають ефективні способи зменшення витрат на їх утримання. Укриття чаші басейну солярної плівкою - один з таких методів.

Пил, листя, пилок квітучих дерев і чагарників, тополиний пух доставляють безліч додаткових проблем господареві при попаданні в басейн. Прибирання, «виловлювання», додаткова фільтрація та дезінфекція, відбирають не тільки дорогоцінний час, а й вимагають додаткових фінансових витрат.

Запобігти цьому допоможе солярна плівка для басейну, призначена для такої процедури. Воно не тільки захистить чашу від забруднення із зовні, а й зменшить випаровування води, підтримає тепловий баланс води, пригальмує розвиток дрібних водоростей.

Відмінною особливістю солярного покриття для басейну можна назвати його теплозберігаюче властивість, так як воно складається з декількох шарів поліетилену. Між шарами щільно розташовуються круглі або ромбовидні бульбашки повітря, забезпечуючи його плавання на водному дзеркалі. Плівка має підвищену міцність, стійка до ультрафіолетового випромінювання сонця, що гарантує її експлуатацію тривалий період.

Ми допоможемо вам підібрати підходящий варіант солярної плівки, щоб ваш басейн був під надійним захистом!

Солярна плівка для басейну вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Солярна плівка для басейну від 165 грн.
GreenHol Солярна плівка для басейну до 9350 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>