Градусники для басейну

Градусники для басейну купити в Києві

Любителі поплескатись в басейні знають, як важливо ідеальний підтримувати стан водойми і комфортну температуру води в ньому. Термометри для басейну допоможуть контролювати самі незначні коливання температури з метою забезпечення нормального режиму. Такі аксесуари знадобляться також при визначенні температури в акваріумах, ставках та інших водоймах.

Термометри для басейнів відрізняються від звичайних. Важливо, щоб вони не становили загрози. Виготовляють цей аксесуар зі скла, а для наповнення ніколи не застосовують ртуть. Важливо, щоб термометр був добре помітний на водній поверхні. Для цього застосовують додатковий декор у вигляді фігурок.

Вартість градусників для басейну залежить від їх функціоналу. Серед асортименту нашого магазину ви знайдете найрізноманітніші по дизайну і функціям варіанти. Найбільш поширені варіанти - плаваючі термометри зі спиртовим наповненням. Електронні радіо-термометри дозволять фіксувати температуру на відстані. Вони також грають роль гігрометрів. Механічні стрілочні градусники допоможуть відслідковувати температуру, не виймаючи пристрій з води.

Термометри для басейнів від нашого магазину - це практично, точно і безпечно!

Градусники для басейну вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Градусники для басейну від 80 грн.
GreenHol Градусники для басейну до 1368 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Торгова марка
>