Штанги для басейнів

Штанги для басейнів купити в Києві

Зручний пристрій для очищення штучних водойм, який дозволить з легкістю очищати їх від різних типів забруднень, - це телескопічні штанги для басейну. З їх допомогою можна без зайвих зусиль очистити днище, стінки та кути, дотягуючись до важкодоступних ділянок. Аксесуари, які продаються в нашому інтернет-магазині, підходять для кріплення щіток різних видів, а також сачків і водних ручних пилососів для басейну .

Від того, наскільки зручним буде це приладдя, залежить і простота при прибиранні басейну. Вибирати штангу слід відповідно до глибини та інших розмірів вашого басейну. Занадто коротка, довга або громіздка штанга може не допомогти, а навпаки - ускладнити процес чищення.

Аксесуари гранично прості в своєму застосуванні, адже розкладаються і складаються одним рухом. Довжина їх варіюється від 1,2, до 7,5 метрів, що дозволяє без проблем вибрати потрібну штангу. Їх зручно тримати в руці за рахунок нековзкої рукоятки. Штанги для басейну виконані з алюмінію, тому їм не страшні удари і корозії. Закріпивши на такий штанзі щітку, ви зможете легко очистити водойму від цвілі або грязьового нальоту. З телескопічною штангою від нашого магазину прибирання стане зручною і результативною!

Штанги для басейнів вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Штанги для басейнів від 313 грн.
GreenHol Штанги для басейнів до 9274 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>