Сачки для басейну

Сачки для басейну купити в Києві

Якщо ви хочете, щоб басейну радував око, його потрібно регулярно чистити. Видалення крупного сміття з легкістю здійснить такий аксесуар, як сачок. Стане в нагоді він і для збирання піни, що утворюється після застосування хімії для басейну . Сачки для басейну діляться на категорії залежно від особливостей конструкції і зони використання:

• для очищення дна;

• для очищення водної поверхні.

Будь-який сачок має вигляд сітки з дрібними осередками, натягнутої на каркасну рамку. Аксесуар для чищення дна оснащений сіткою і містким сміттєвим мішком. Передня їх кромка трохи видається вперед. Результативність збирання сміття з поверхні залежить від площі корпусу моделі. Чим ширше сітка аксесуара - тим більше можна зібрати сміття. До сачку для збору донного сміття потрібно буде придбати ще спеціальну телескопічну штангу, хоча деякі моделі йдуть вже з вбудованим розсувним держателем. У каталозі нашого магазину можна підібрати аксесуар з конфігурацією для чищення дна або поверхні басейну за прийнятною ціною. Також для очищення стін та дна рекомендуємо використовувати спеціальний пилосос для басейну.

Простота і доступність застосування зробили сачки незамінними помічниками при збиранні штучних водойм будь-яких розмірів і форм!

Сачки для басейну вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Сачки для басейну від 175 грн.
GreenHol Сачки для басейну до 352 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Торгова марка
>