Дозатори для хімії басейну

Дозатори для хімії басейну купити в Києві

Неконтрольоване застосування хімічних препаратів або їх передозування призводить до негативних наслідків як для людини, так і для водної споруди. Для вивіреного, точного застосування хімічних реагентів, відповідно до рекомендацій, служать дозатори хімії для басейну.

Дозатори для басейну бувають:

1) Поплавкові або плаваючі. Реактив, поміщений в плаваючу ємність, омивається водою басейна, поступово розчиняється. Розчинений реагент потрапляє в воду. Під час купання поплавок-дозатор видаляють з чаші.

2) Напівавтоматичні. Посудина з хімічними речовинами для басейну встановлюють в систему фільтрації. Вода, проходячи фільтр за допомогою насоса, одночасно проходить через ємність з реагентами.

3) Автоматичні. Індивідуальна система зі своїм резервуаром для таблеток, насосом, через сопла подає розчинений інгредієнт хімічної речовини в чашу басейну. Контроль подачі речовини відбувається в автоматичному режимі, за допомогою відповідних датчиків.

4) Дозатор рідких реагентів. Складна система з одночасним контролем наявності і дозування хімічних речовин за кількома параметрами: жорсткість, наявність хлору, кисню.

Вибирайте на нашому сайті відповідні моделі дозаторів для басейну , які убезпечать ваш басейн від передозування реагентів!

Дозатори для хімії басейну вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Дозатори для хімії басейну від 133 грн.
GreenHol Дозатори для хімії басейну до 540 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Торгова марка
>