Дозатори для хімії басейну

Дозатори для хімії басейну купити в Києві

Неконтрольоване застосування хімічних препаратів або їх передозування призводить до негативних наслідків як для людини, так і для водної споруди. Для вивіреного, точного застосування хімічних реагентів, відповідно до рекомендацій, служать дозатори хімії для басейну.

Дозатори для басейну бувають:

1) Поплавкові або плаваючі. Реактив, поміщений в плаваючу ємність, омивається водою басейна, поступово розчиняється. Розчинений реагент потрапляє в воду. Під час купання поплавок-дозатор видаляють з чаші.

2) Напівавтоматичні. Посудина з хімічними речовинами для басейну встановлюють в систему фільтрації. Вода, проходячи фільтр за допомогою насоса, одночасно проходить через ємність з реагентами.

3) Автоматичні. Індивідуальна система зі своїм резервуаром для таблеток, насосом, через сопла подає розчинений інгредієнт хімічної речовини в чашу басейну. Контроль подачі речовини відбувається в автоматичному режимі, за допомогою відповідних датчиків.

4) Дозатор рідких реагентів. Складна система з одночасним контролем наявності і дозування хімічних речовин за кількома параметрами: жорсткість, наявність хлору, кисню.

Вибирайте на нашому сайті відповідні моделі дозаторів для басейну , які убезпечать ваш басейн від передозування реагентів!

Популярні товари
Торгова марка
>