Пісок для фільтрів басейну

Пісок для фільтрів басейну купити в Києві

Пісок для басейну є найбільш поширеним фільтраційним елементом для фільтра. Встановлюючи штучну водойму, кожен власник передбачає систему очищення наповнювача.

Переваги піску для фільтра басейну

Використання діоксиду кремнію для фільтрації обумовлюється його якістю. Кварцовий пісок для басейну не містить глини, стійкий до руйнування і пошкодження. З огляду на добовий 6 разовий «оборот» води через пісочний фільтр, його можна використовувати досить довго.

схема засипки піску для басейну

Найпростіші конструкції пісочних систем очищення працюють без заміни наповнювача до 3 років.

Кварц - доступний за ціною. Купити пісок для фільтра басейну можна як в спеціалізованих торгових точках, так і в магазині будматеріалів.

Параметри пісочного наповнювача

Для правильного визначення якості фільтруючого кварцу, необхідно знати його технічні характеристики, за якими проводиться вибір.

1) Фракція. Один з важливих факторів, що впливають на якість очищення. Практичним шляхом встановлено, що заповнення піском з розміром гранул від 0,4 мм до 0,8 мм - найоптимальніший варіант, що забезпечує високу ступінь очищення.

2) Наявність домішок. Домішки - це пил та гранули меншого рекомендованого розміру. Їх присутність у великій кількості призводить до вимивання їх у водну чашу. Ефект фільтрації - знижується.

3) Форма піщинок. Найбільш раціональна форма гранул - куб. Чим менше плоских і довгастих піщинок, тим вище якість фільтрації. Особливу роль відіграють гранули з мікроскопічними тріщинами на поверхні, що підвищують роль фільтрації наповнювача.

кварцовий пісок для басейну

4) Хімічний склад. Первинний кварц, що видобувається шляхом промивання каолінових глин з вкрапленнями кварцу, має повну «хімічну» чистоту - діоксид кремнію.

В деяких випадках застосують кар’єрний кварцовий пісок для фільтра басейну . Він вимагає додаткової ретельної промивки, гранулювання і термічної обробки (прожарювання в особливих умовах).

Замінник кварцового піску для басейну

Останнім часом широко застосовується скляний пісок. Його використовують замість кварцового наповнювача.

Переваги: ??

• ККД на 30% вище піску;

• екологічна чистота;

• обсяг засипки менше, пропускна здатність вище, витрати на промивку зменшуються;

• довговічність. Скло не втрачає своїх якостей протягом всього періоду використання.

Вибирайте якісний наповнювач для фільтра басейну, а наш магазин, при необхідності, завжди допоможе вам визначитися з найкращим вибором!

Читать полностью

Пісок для фільтрів басейну вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Пісок для фільтрів басейну від 220 грн.
GreenHol Пісок для фільтрів басейну до 1632 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Торгова марка
>