Консервація басейну на зиму

Консервація басейну на зиму купити в Києві

Мати басейн на своїй присадибній ділянці мрія багатьох, при цьому потрібно бути готовим до регулярного догляду за ним, особливо в зимовий час. Догляд за басейном взимку, вимагає використання дезінфікуючих та миючих засобів, купити які можна на сайті інтернет-магазину Грінхол, за найвигіднішими цінами. У продажу є великий вибір засобів для консервації басейну в зимовий час, серед яких кожен зможе вибрати оптимальний варіант.

Асортимент товарів

Хімія для басейнів буває декількох типів, серед яких:

  •         • рідка;
  •         • гранульована;
  •         • у таблетках;
  •         • в порошку і т.д.

При виборі продукції, варто брати до уваги тривалість і «суворість» зими. Звичайно, краще довіритися в цьому плані фахівцям, які працюють в інтернет-магазині та завжди готові прийти на допомогу при виборі якісної хімії для догляду за басейном взимку.

Хімія для догляду за басейном взимку

Серед великого асортимент продукції, призначеної для використання в зимовий час, найбільш актуальними є ті, які забезпечують захист чаші від водоростей і нальоту.

Відкритий басейн, навіть в зимовий час не варто залишати без води. Це може привести до змін в обсязі грунту, який оточує басейн, в разі його замерзання. Гранули при замерзанні і відтаванні здатні привести до посиленого навантаження не стіни, що в кінцевому підсумку стане причиною їх руйнування. Хімія для басейну, купити яку можна в режимі онлайн, дозволить знезаразити воду в зимовий період, виключаючи ймовірність розмноження там хвороботворних бактерій, утворення нальоту і зміни мікрофлори.

На сайті онлайн магазину Greenhol, ви зможете купити хімію для догляду за басейном в зимовий час. Тут представлений широкий асортимент продукції за доступною ціною, з можливістю оформлення замовлення навіть не виходячи з дому.

Консервація басейну на зиму вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Консервація басейну на зиму від 162 грн.
GreenHol Консервація басейну на зиму до 2419 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>