Засоби проти металів і кальцію

Засоби проти металів і кальцію купити в Києві

Нарешті закінчили облаштування свого басейну? Встановили необхідне обладнання, в тому числі і фільтри для води? Тепер можна насолоджуватися купанням хоч кожен день, проте варто пам’ятати, що на тлі позитивних емоцій, у вас з’явиться новий обов’язок - підтримання басейну в чистоті.

Для цих цілей вам будуть потрібні спеціальні засоби для видалення іржі і нальоту, купити які можна в режимі онлайн, за найвигіднішими цінами.

Тільки якісна продукція

На сайті інтернет-магазину Greenhol є великий асортимент лужних, кислотних, гелеобразних і рідких засобів для догляду за басейном. Тут можна підібрати продукцію виходячи їх експлуатаційних особливостей, площі, типу водойми і бюджету, який ви можете виділити для цих цілей.

Між собою всі засоби для очищення басейну діляться на кілька категорій:

 • • для очищення від вапнякових відкладення і плям іржі;
 • • Для усунення мікроорганізмів, які стають причиною різних хвороб;
 • • Для видалення зі стінок басейну слизових утворень, жиру і нальоту.

  Правила використання

  Всі представлені в продажу засоби для догляду за басейном відрізняються високою безпекою і ефективністю використання. Їх можна використовувати як на окремих, забруднених ділянках, так і повністю на всій поверхні басейну. Поверхню басейну, яку необхідно обробити, рекомендується попередньо змочити водою, досягаючи максимального ступеня очищення.

  У якості губки може бути використаний будь-неабразивний засіб, рекомендований для очищення поверхні. Після очищення поверхні залишки засобу рекомендується ретельно змити водою. Підібрати відповідний засіб для видалення іржі та вапнякового нальоту, ви можете в каталозі онлайн магазину, за найдоступнішими цінами.

  Засоби проти металів і кальцію вартість

  Магазин Тип товару Ціна
  GreenHol Засоби проти металів і кальцію від 122 грн.
  GreenHol Засоби проти металів і кальцію до 2390 грн.
  Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>