Очисні засоби для басейну

Очисні засоби для басейну купити в Києві

Догляд за басейном полягає не тільки в своєчасної дезінфекції та фільтрації наповнювача. Регулярна обробка води різними хімічними реагентами не може гарантувати гігієнічну чистоту стін і днища штучного водоймища з будь-яким типом покриття. Систематичний догляд за чашею басейну - запорука комфортного плавання не тільки в чистій воді, а й в чаші.

Основне призначення засобів для чищення для басейну

Побутові миючі засоби не допоможуть уникнути появи каламутності і зміни складу води, а лише спровокують утворення піни і розмноження водоростей. Тому рекомендуємо використовувати професійний, спеціальний засіб для очищення басейну , який допоможе вирішити ряд важливих моментів при тривалій експлуатації штучної водойми:

1) Очистить стіни і днища від утворився вапняного нальоту. Особливо часто він проявляється на кордоні води в чаші.

2) Попередить появлення мінеральних відкладень на поверхнях облицьованих плиткою або мозаїкою (водного каменю).

3) Ліквідує жирові відкладення, скупчення косметичних засобів на стінах.

4) Своєчасно очистить металеві поверхні від початку утворення іржі.

5) Забезпечить догляд за керамічними і мозаїчними поверхнями.

6) Нейтралізує солі металів.

7) Забезпечить повну дезінфекцію чаші штучної водойми (як правило перед початком літнього сезону у відкритій гідроспоруді).

Форма випуску і способи застосування

Миючі засоби для басейну випускаються в різних сумішах: порошкоподібні, рідина, гранули, спрей, гель.

Засіб для чищення стін басейну з невеликим об’ємом води частіше застосовується при повному спорожненні резервуара. Роботи виконуються вручну, за допомогою спеціальних щіток та губок. Роботи проводяться в гумових рукавичках і чоботах. Кожен реагент для очищення чаші унікальний за складом, має своє призначення. Ефективність його застосування повністю залежить від чіткості виконання вимог інструкції із застосування. У басейнах з великим об’ємом води застосовується засіб для очищення механічним способом. Глибинний пилосос відмінно справляються з такою роботою.

У вас ніколи не буде проблем з чистотою басейну, якщо ви не будете забувати користуватися миючими засобами. А які засоби впораються з чищенням найкращим чином, вам завжди підкажуть менеджери інтернет-магазину Greenhol .

Очисні засоби для басейну вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Очисні засоби для басейну від 183 грн.
GreenHol Очисні засоби для басейну до 2923 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>