Багатофункціональні таблетки

Багатофункціональні таблетки купити в Києві

Будь-яка штучна водойма потребує делікатного догляду, адже вода - чудове середовище для життя патогенних мікроорганізмів. Неправильний догляд стане причиною того, що вода в ньому з часом стане каламутною і почне цвісти, видаючи болотний запах. Одним з методів зручного догляду за басейнами є застосування багатофункціональних таблеток, які справляються з різними проблемами, що виникають в приватних водоймах.

Переваги багатофункціональних таблеток для басейну

Таблетки для басейну 3 в 1 - це комбінований препарат на основі хлору. У складі таких засобів входить активних хлор, альгицид та флокулянт. Хлор знищить патогенну мікрофлору і зруйнує органічні сполуки, альгицид - водорості, а флокулянт запобігає каламутності води. У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти різні таблетки з особливим хімічним складом. Вони розчиняються у воді на протязі одного-двох тижнів, що значно полегшує процедуру очищення басейну. Зникає необхідність щодня додавати засоби для знезараження, потрібно лише помістити таблетку в скіммер.

Головна перевага багатофункціональних таблеток у їх зручному для застосуванні. Вони компактні, тому не займають багато простору. У той же час не варто забувати про запобіжні заходи! Якщо чаша вашого басейну покрита плівкою, уникайте її контакту з таблетками. Не можна кидати їх відразу на дно водойми, так як можуть з’явитися плями на плівці. Краще використовувати плаваючий дозатор для хімзасобів або розмістити таблетку в скіммер. Також потрібно стежити за фільтрацією води, адже якщо вода не буде циркулювати, таблетка створить високу концентрацію хлору.

Багатофункціональні таблетки для басейну, представлені в інтернет-магазині greenhol, допоможуть легко підтримувати чистоту та прозорість води в вашому водоймищі, а також допоможуть виключити утворення водоростей на облицювальній покритті басейну!

Багатофункціональні таблетки вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Багатофункціональні таблетки від 216 грн.
GreenHol Багатофункціональні таблетки до 10720 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>