Активний кисень

Активний кисень купити в Києві

Питання дезінфекції акваторії домашньої водойми у власників виникає досить часто. Застосовуючи різні дезінфікуючі засоби та спеціальне обладнання, кожен хоче отримати відмінний результат. При цьому хлоровмісні реагенти залишають неприємний запах хлору, який подобається далеко не всім.

Альтернативою йому може виступити активний кисень для басейну, який не залишає запаху у воді і володіє відмінними якостями знезараження.

Переваги активного кисню

Хімія для басейну без хлору, представником якої є активний кисень, має ряд істотних переваг перед іншими дезактиваторами:

• Реагент не залишає запаху.

• Безхлорне очищення басейну активним киснем підвищує комфортність штучного водоймища, вода не подразнює слизові оболонки і шкіру людини.

• Попереджає появу дрібних водоростей.

• Препарати швидко розчиняються у воді і моментально починається процес активізації кисню.

Безхлорне очищення на основі активного кисню при регулярному застосуванні надає м’який вплив на воду, але жорстко придушує розвиток мікроорганізмів: бактерій, вірусів, грибків.

Види кисню для басейну

Безхлорна хімія для басейнів з активним киснем виготовляється у формі таблеток, рідини, гранул. Рідини застосовуються з автоматичними станціями дозування, які встановлюються на великих басейнах. Таблетки і пакети з гранулами - на невеликих. Всі реагенти, що містять активний кисень, поділяються за принципом дії:

- вузьконаправленної дії - призупинення розвитку і знищення хвороботворних мікроорганізмів;

- багатофункціональні - ефективно впливають не тільки на бактерії, мікроби і віруси. Активний кисень згубно діє на мікроводорості, зупиняє їх розмноження, роблячи воду кристально чистою, нешкідливою для людини і встановленого обладнання, попереджає утворення вапняного нальоту на стінах і днище резервуара, не впливає на встановлену жорсткість води;

- активатори таблеток - засіб, що додається в басейн, для активації функцій вільного кисню, який не вступив в реакцію, покращують дію застосовуваних препаратів на основі активного кисню.

Ви можете придбати хімію для басейнів без хлору у нашому магазині. Ми завжди допоможемо з вибором засобів та необхідним дозуванням.

Активний кисень зробить ваш відпочинок в басейні приємним і безпечним!

Активний кисень вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Активний кисень від 362 грн.
GreenHol Активний кисень до 8207 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>