pH мінус для басейну

pH мінус для басейну купити в Києві

Особистий басейн - це місце відпочинку від побутових негараздів, в якому можна повноцінно відпочити. Але навіть у такого острівця радості бувають негативні сторони, такі як неправильний рівень рН води. Відхилення цього показника може знижувати дієвість хімії для басейну, подразнювати шкіру і очі, приводити до відкладення вапна на поверхнях, провокувати помутніння води і викликати корозію. Щоб врегулювати рН в меншу сторону необхідно застосовувати реагент рН мінус для басейну. Він знизить вже наявний рівень лужності у воді.

Особливості використання.

рН мінус легкий у застосуванні. Потрібно тільки уважно ознайомитися з етикеткою реагенту, вивчаючи інструкцію по його застосуванню. При якісному догляді за водою в вашому водоймищі за допомогою рН мінуса рівень кислотності завжди буде 7,2-7,8 ??одиниць, що вважають нормою. Адже правильний рН води - це ключова умова для проведення всіх обробок штучної водойми засобами для знезараження, що допомагає зробити воду чистою. При розведенні цих засобів завжди потрібно додавати хімікат в воду, а не навпаки!

Препарат рН мінус для басейну виготовляється в гранулах або в рідкій формі, що дуже зручно для використання. Також зручним є і те, що існують таблетки рН мінус порціями по 20 і 200 грам, що спрощує застосування цього реагенту. У нашому інтернет-магазині ви знайдете все форми випуску препаратів для зниження кислотно-лужного баланса, а також все необхідне обладнання для басейнів, яке ефективно очищує воду! Регулятори, наявні у нас в продажу, не утворюють піни або осаду, володіють відмінною розчинністю і гранично зручні в застосуванні.

Після застосування цього реагенту можна більше не боятися, що на шкірі з’являться подразнення і сухість, яке провокує підвищений рН води. Ваше здоров’я і стан вашого басейну завжди буде в безпеці, що дозволить вам повноцінно розслабитися і із задоволенням провести дозвілля!

pH мінус для басейну вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol pH мінус для басейну від 107 грн.
GreenHol pH мінус для басейну до 2258 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

Тип рН мінус
>