Повільний хлор

Повільний хлор купити в Києві

Якщо ви хочете насолоджуватися басейном з чистою і прозорою водою, вам не обійтися без якісного очищення водойми. Причому прибирати потрібно не тільки великі частки бруду, а й очищати воду від бактерій, адже вони несуть головну загрозу для здоров’я.

Зручний і практичний засіб для видалення і профілактики таких забруднення - повільний хлор для басейну. Це найдоступніший і зручний спосіб очищення води! Патогенні мікроорганізми будуть знищені не тільки в товщі води, але і на поверхнях стін і дна водойми.

Особливості хлору тривалої дії для басейну

Засоби для знезараження води випускаються у вигляді таблеток різного фасування і представляють собою поступово розчинну органічну речовину, яка не проявляє активності на повітрі. Потрапляючи у воду, таблетки з успіхом знищать патогенні бактерії, а також віруси і грибки. Впливу повільного хлору також піддаються і інші забруднення органічного походження.

Додаткова перевага таких препаратів полягає в тому, що вони працюють у воді з різною жорсткістю і підходять для частого застосування. При дотриманні всіх інструкцій, хлор без залишку розчиниться у воді, і не буде нести загрозу навіть при впливі підвищених температур або УФ-променів.

Таблетки потрібно помістити в плаваючий дозатор для хімзасобів або кошик скімера. Вони не містять частинок вапна, тому не стануть причиною виходу із ладу фільтрів або утворення осаду на стінках. Хлор тривалої дії - ідеальне рішення для систематичного очищення водойми! При первинному знезараженні басейну краще застосувати швидкорозчинні хімікати.

В нашому магазині ви знайдете недорогі, ефективні хімікати для знезараження води в штучному водоймищі. Якщо ви хочете завжди мати чисту, без запаху воду, в якій буде безпечно купатися, не нехтуйте повільним хлором для басейну!

Популярні товари
>