Повільний хлор

Повільний хлор купити в Києві

Якщо ви хочете насолоджуватися басейном з чистою і прозорою водою, вам не обійтися без якісного очищення водойми. Причому прибирати потрібно не тільки великі частки бруду, а й очищати воду від бактерій, адже вони несуть головну загрозу для здоров’я.

Зручний і практичний засіб для видалення і профілактики таких забруднення - повільний хлор для басейну. Це найдоступніший і зручний спосіб очищення води! Патогенні мікроорганізми будуть знищені не тільки в товщі води, але і на поверхнях стін і дна водойми.

Особливості хлору тривалої дії для басейну

Засоби для знезараження води випускаються у вигляді таблеток різного фасування і представляють собою поступово розчинну органічну речовину, яка не проявляє активності на повітрі. Потрапляючи у воду, таблетки з успіхом знищать патогенні бактерії, а також віруси і грибки. Впливу повільного хлору також піддаються і інші забруднення органічного походження.

Додаткова перевага таких препаратів полягає в тому, що вони працюють у воді з різною жорсткістю і підходять для частого застосування. При дотриманні всіх інструкцій, хлор без залишку розчиниться у воді, і не буде нести загрозу навіть при впливі підвищених температур або УФ-променів.

Таблетки потрібно помістити в плаваючий дозатор для хімзасобів або кошик скімера. Вони не містять частинок вапна, тому не стануть причиною виходу із ладу фільтрів або утворення осаду на стінках. Хлор тривалої дії - ідеальне рішення для систематичного очищення водойми! При первинному знезараженні басейну краще застосувати швидкорозчинні хімікати.

В нашому магазині ви знайдете недорогі, ефективні хімікати для знезараження води в штучному водоймищі. Якщо ви хочете завжди мати чисту, без запаху воду, в якій буде безпечно купатися, не нехтуйте повільним хлором для басейну!

Повільний хлор вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Повільний хлор від 252 грн.
GreenHol Повільний хлор до 10757 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>