Шок Хлор

Шок Хлор купити в Києві

Коли в басейні виникають проблеми з водою: з’являється неприємний запах, вода каламутніє, стінки водойми покриваються слизом, - діяти необхідно швидко! Для таких цілей краще всього використовувати шок хлор для басейну , який починає працювати відразу ж після потрапляння в воду. Це засіб сміливо можна назвати швидкою допомогою в боротьбі з бактеріями і грибками!

У нас у розділі представлений широкий вибір препаратів з різною дозуванням і консистенцією. Є рідкий хлор, а також у таблетках, гранулах та порошку. Використовувати засіб можна для будь-яких басейнів. Особливою популярністю Шок Хлор користується у власників невеликих надувних і каркасних басейнів.

Особливість дії засобу полягає в тому, що він знижує рівень РН води, створюючи таким чином несприятливе середовище для розмноження різних грибків, бактерій і водоростей. Проводити обробку басейнів можна як разово, так і з метою профілактики. Краще це робити ввечері, так як після обробки купатися у воді протягом 10 годин не рекомендується.

Наші фахівці підкажуть вам який хлор для басейну буде найбільш оптимальним, щоб ви завжди купалися тільки в чистій і прозорій воді!

Наш інтернет-магазин виконує доставку хлору для басейнів у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

Шок Хлор вартість

Магазин Тип товару Ціна
GreenHol Шок Хлор від 238 грн.
GreenHol Шок Хлор до 10880 грн.
Популярні товари

🚚 Доставка по Україні

>