Альгіцид для басейну

Альгіцид для басейну купити в Києві

Кожен власник басейнів знає, що таке зелена вода у водоймі. З цією проблемою не так просто боротися, тому на її усунення кидаються всі сили! Наш сайт пропонує ефективні засоби, які легко справляються з ростом водоростей, усуваючи їх.

Альгицид - це безпечний засіб для людини. Препарат бореться тільки з колоніями водоростей, не впливаючи негативно на конструкції басейну і його обробку. Крім знищення водоростей, альгицид прибирає слизький наліт на стінках і дні басейну, який з’являється через цвітіння води.

зелена вода у басейні

У нашому інтернет-магазині ви можете купити засіб проти цвітіння води в басейні, яке представлено в різних дозуваннях, що дозволяє вибрати його під необхідний обсяг басейну як для разового застосування, так і для профілактичних цілей. Альгицид бореться не тільки з водоростями, але і з різними мікроорганізмами і грибками.

Застосовуючи його постійно з метою профілактики, Ви назавжди забудете про цвітіння води, слизу на стінках і дні басейну і неприємному гнильному запаху води.

басейн з альгіцидом

Якщо ви вирішите купити альгицид , то у Вашому басейні завжди буде чиста і прозора вода!

Наш інтернет-магазин виконує доставку альгіциду для басейнів у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтаву.

>