Як очистити басейн від зелені?


З проблемою помутніння води в домашній водоймі та появі зеленуватого відтінку зустрічають багато власників в літній період. Способів попередження такого явища багато. Однак якщо вже утворилася зелена вода в басейні, необхідно застосовувати екстрені заходи по її очищенню.

водорості в басейні

4 дієвих способів очищення

Найпростіший спосіб позбавлення від зеленої води - замінити її повністю. Заміна її частково не приносить очікуваного результату, так як водорості залишаються, зелений наліт на стінках басейну з’являється знову. Якщо прийнято рішення про повну заміну води, необхідно після звільнення резервуара повністю відмити водорості, які осіли на стінках, дні і особливо на кордоні водорозділу. Але є й інші варіанти очищення, не такі трудомісткі як повна заміна води.

1). Механічний. Може виконуватися:

а) за допомогою фільтрів. Щоденне перекачування води через спеціально встановлений фільтр сприяє зменшенню розмноження водоростей. Спосіб ефективніший з одночасним застосуванням різних реагентів, що пригнічують розвиток мікроводоростей;

б) вручну. Застосовується після звільнення чаші резервуара від води. Відмити басейн від водоростей і рослинних залишків допоможе спеціальна щітка для чищення стінок, сходів, кутів, які збираються з дна резервуара ручним пилососом. Таку процедуру можна виконати і при наповненому басейні, використавши додаткові функції фільтруючого агрегату з обов’язковим промиванням або заміною фільтраційного елементу.

2). Активний кисень.

Гидроочистка із застосуванням активного кисню проводиться в комплексі з реагентами, які сприяють пригніченню розвитку і розмноження водоростей. Боротьба з водоростями в басейні таким методом дає швидкі позитивні результати з одночасним поліпшенням якості води (нормалізація рН), зменшує піноутворення, не має запаху.

3). Хлорування. Застосування хлору досить ефективне, оскільки хлор знищує ті активні частини, які активують розвиток мікроводоростей. Хлорування можливо проводити самостійно, без супутніх реагентів.

4). Альгіцид.

Препарат, що блокує розвиток мікроводоростей на клітинному рівні і дає стабільний високий ефект від застосування. Він мінімізує повторний розвиток як у воді, так і на поверхнях чаші. Його регулярне застосування попереджає забруднення води водоростями.

засіб проти водоростей в басейні

Вибирайте відповідний для вас спосіб очищення і нехай вода в вашому басейні завжди буде прозорою і чистою!

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів