Як чистити басейн від іржі?


Очищення заповненої чаші басейну від іржі - питання актуальне для багатьох власників. В першу чергу це відноситься до води з домашніх джерел: колодязів і свердловин, що містить, як правило, заліза понад норму. Самостійно окислюючись, залізо забарвлює воду в колір від прозоро рудого до бурого. В цьому випадку необхідно проводити додаткове видалення заліза з води в басейні .

іржава вода в басейні

Методи очищення води басейну від заліза

Сучасні очисні системи і реагенти дозволяють якісно очистити наповнену чашу домашнього водойми від іржі.

  1) Біологічний метод. Екологічно чистий і ефективний спосіб, заснований на застосуванні мікроорганізмів, що перетворюють розчинене залізо в окисну форму. Живі мікроорганізми «склеюються» на поверхні, утворюючи плівку. Залізо окислюється та осідає на дно чаші. Видалення осаду проводиться через фільтруючі елементи, оброблені спеціальною речовиною, що притягають «на себе» осад з іржі. Після закінчення очищення необхідно воду обробити бактерицидними променями.

  2) Метод із застосуванням хімічних реагентів. Перед застосуванням різних коагулянтів необхідно привести в норму водневий показник води. Потім додати спеціальне засіб для видалення металів в наповнювач басейну, відбувається хімічна реакція з іонами заліза, роблячи їх нерозчинними. Який осів «залізний» мул прибирають механічним способом.

  3) Система зворотного осмосу. Видалення металів у воді басейну проводиться за допомогою спеціальних мембранних фільтрів, які затримують розчинені метали, але добре пропускають рідину. Ефективний при дуже забрудненому наповнювачі резервуару.

  4) Іонний обмін. Ця методика спрямована на заміну іонів заліза натрієм, застосовуючи катіонообміну смолу. Дуже ефективний при балансі рН нижче 7.

  5) Фільтри для знезалізнення. Установка спеціальних, багатошарових фільтрів дозволяє високоякісно проводити очистку вмісту чаші від домішки заліза.

  6) Механічний спосіб. Застосовується тоді, коли осад іржі утворився на дні чаші штучної водойми. За допомогою щіток і вакуумної помпи видаляється не тільки з дна, а й зі стінок.

Очищення води від іржі повинна проводитися регулярно. Вибір способу очищення - строго індивідуальний і залежить від багатьох факторів, які необхідно враховувати. Доглядайте за басейном своєчасно, тоді вам завжди буде приємно плавати в чистій воді!

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів