Як вибрати обладнання для басейнів?


На перший погляд басейн - це просто резервуар з водою. Здається, що досить просто набрати води, і можна плавати круглий рік! Насправді все набагато складніше: щоб наповнити його водою, щоб вода була чиста і прозора, щоб замінити воду необхідно встановлювати спеціальне обладнання для басейнів: фільтраційне та насосне.

Насосне обладнання

Для правильного функціонування басейну застосовуються різні насоси, в залежності від призначення:

• дренажний - для відкачування води при зміні або закінчення сезону;

• фільтраційний - для регулярного перекачування води з метою її очищення. Як правило, таке пристосування комплектується заводом-виготовлювачем префільтром, який виконує попередню грубу очистку;

• перекачує - насос для басейну без префільтри, використовується для організації протитечій, водоспадів, штучної течії.

Основним обладнанням для басейну вважається фільтраційний насос, який забезпечує одночасну циркуляцію і фільтрацію басейну.

Головний критерій вибору - продуктивність агрегату, яка залежить від обсягу води, що підлягає перекачуванню та фільтрації. Насосний засіб повинен забезпечити безперервну циркуляцію всієї маси басейну через фільтраційну установку, а також посприяти тому, щоб хімічні препарати рівномірно розподілилася по всьому об’єму.

насоси для басейнів

Обладання для фільтрації

Головне призначення такої техніки - видаляти в воді велике сміття і сміття, невидимий неозброєним оком. Фільтр для басейну підбирають з урахуванням типу басейну і обсягів води. Фільтри бувають:

1) Піщані. Просмажений кварцовий пісок поміщають в ємність і через нього пропускають наповнювач басейну за допомогою насоса. Невелика вага, низька ціна при хорошій якості фільтрації - основні переваги пісочних фільтрів.

фільтри для басейнів

2) Картріджні. Фільтруючі елементи обладнання - пропіленові мембрани. При засміченні мембран піддаються легкої промиванні або заміні. Застосовується в невеликих басейнах з невеликою кількістю води.

3) Діатомовий. Найдорожчий і високоефективний фільтр. Складається з каскаду картриджів з діатомової землею всередині. Хороший ефект дають по нейтралізації численних мікробів. Підходять для громадських басейнів з великою кількістю відвідувань.

Фахівці інтернет-магазину greenhol.com рекомендують не економити на обладнанні для басейнів, адже від його роботи залежить якість води, а значить і комфорт під час відпочинку в басейні.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів