Цвіте вода в ставку. Що робити?


Відсутність належного догляду за ставком рано чи пізно може призвести до його цвітіння. Найчастіше цей неприємний процес розвивається з кінця травня до початку липня. Основна причина криється в активному розмноженні водоростей, які є у всіх природних водоймах. Причин, через які вони активізують своє розмноження і зростання кілька:

• несвоєчасний збір сміття і листя з поверхні ставка. Все опале листя, гілки та інше необхідно обов’язково видаляти! Інакше все це осяде на дно водойми, де почнеться процес гниття. Надалі це спровокує цвітіння і неприємний запах;

• розвиток в ставку окремих видів рослин, які витісняють інших і виділяють токсичні речовини. Токсини і змушують водойму цвісти, а також несуть небезпеку для всіх жителів водойми;

• спекотна погода і вплив прямих променів сонця теж викликають процес цвітіння. Також велика кількість сонячного світла провокує активне зростання водоростей;

• надмірне годування риб, які проживають в ставку, теж призводить до цвітіння води. Краще не перестаратися, а годувати риб згідно з нормою.

цвіте вода в ставку

Як позбутися від цвітіння води?

Першопричиною розвитку водоростевих колоній і цвітіння води є її застій. Якщо забезпечити їх невпинний рух, то можна запобігти цьому неприємному процесу. Домогтися цього реально, вмонтувавши в водойму фонтан або ж спеціальний насос (особливо спільно з аератором). Таке обладнання призведе в рух воду і буде постачати її киснем.

Не менш ефективним засобом в боротьбі з цвітінням стануть спеціальні біопрепарати для очищення водойм . Їх склад розроблений таким чином, щоб ліквідувати колонії водоростей, і в той же час не нашкодити екосистемі водойми.

бактерії для водойм

Також ефективним методом у боротьбі з цвітінням вважається застосування установки УФ-стерилізатора. Це пристрій фільтрує воду і знезаражує її завдяки УФ-лампі і руху води. Такий прилад ефективно усуває цвітіння водойми.

Різні засоби для ліквідації цвітіння води в ставку ви можете придбати в нашому інтернет-магазині. При необхідності менеджери проконсультують і допоможуть з вибором. Використовуючи відповідні препарати або устаткування ви забудете про цвітіння води в ставку назавжди!

Піклуйтеся про свій ставок і він буде радувати вас чистою водою, красивими рослинами і безліччю риб!

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів