Як правильно вибрати фільтр для басейну?


Найбільш поширений, бюджетний варіант фільтрування води домашнього штучної водойми - це пісочний фільтр. У такій установці використана природна здатність піску затримувати дрібні частинки, що знаходяться у воді, при відносній великій пропускній здатності. У простих пісочних фільтрувальних установках, одношарових, використовується невеликий кварцовий пісок, добре промитий, знезаражений. У більш складних, багатошарових, крім пісочного наповнювача, використовується гравій, вугілля, укладені пошарово.

схема фільтра для басейну

Критерії вибору.

Фільтр є одним з найбільш важливих елементів обладнання для басейну. Простота в конструкції, висока ступінь очищення наповнювача від зважених часток, бактеріологічних забруднень, мінімізація експлуатаційних витрат роблять пісочний фільтруючі установки найбільш популярними для стаціонарних, але не застосовується для каркасних і надувних басейнів. Досить високий рівень фільтрації дозволяє зменшити витрати на хімічні реагенти для дезінфекції.

Для підтримки чистоти в басейні вода повинна пройти через фільтруючий елемент мінімум 3 рази на добу. Це - основне правило.

Потужність насосного агрегату і пропускна здатність фільтруючого елемента підбирається на стадії розробки проекту будівництва басейну. Знаючи обсяг басейну, проводиться розрахунок необхідної пропускної спроможності пісочного фільтра. Формула розрахунку дуже проста: обсяг води поділений на 4 дає мінімальне значення пропускної здатності фільтру, що вимірюється в куб.м., за одиницю часу, прийнятої 1 годину.

Важливий чинник, що вимагає врахування при підборі пісочного фільтра, - потужність насосного обладнання, яке повністю залежить від обсягу наповнення чаші. Як правило, для великих обсягів використовують насоси для басейнів з підвищеною потужністю і високою продуктивністю. Розуміючи, що при більшій швидкості протікання води через фільтр, з недостатньою кількістю піску або фракцією, якість фільтрації зменшується. Тому для потужного агрегату підбирається фільтр з великою кількістю наповнювача. Більше піску - вище якість!

Виходячи з вище сказаного, можна визначити основні фактори, що впливають на вибір пісочного фільтра:

1) обсяг чаші штучної водойми;

2) швидкість фільтрації;

3) маса наповнювача фільтра;

4) продуктивність фільтраційної установки.

Вода буде фільтруватись правильно завдяки пісочним фільтрам для басейнів від нашого магазину!

фільтр для басейну

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів