Як вибрати електронагрівач для басейну?


Комфортне купання можливо тільки за умови приємної температури води. В середньому це від +22 до +35°С. Домогтися комфортної температури не так вже й просто, адже обсяг басейну великий, а вода має теплопровідність. Тому власники штучних водойм замислюються над підключенням системи для підігріву.

Самий основний і простий пристрій, призначений для підігріву води, - електронагрівач для басейну. Він має компактні габарити і невисоку вартість. Проточний бойлер гріє воду, яка циркулює через його корпус. Його монтують після фільтруючого обладнання, і саме крізь обігрівач здійснюється повернення фільтрованої води.

схема електронагрівач для басейну

Переваги таких нагрівачів в наступному:

• невеликі розміри;

• зручний спосіб температурного контролю і регулювання;

• можливість підтримки певного градуса води на встановленому рівні.

Правила вибору електронагрівача

Слід знати, що електроводонагрівачі не адаптовані для роботи з великими басейнами. При виборі цього пристрою необхідно враховувати наступні моменти:

1) Потужність (повинна бути 3-18кВт). Багато моделей розраховані на підключення до трифазной мережі, цей факт варто враховувати і заздалегідь подбати про відповідну проводку. Ви можете скористатися зразковим варіантом розрахунку потужності устаткування, який виглядає так: 0,3-0,5кВт на метр кубічний (для закритих басейнів) і 0,5-1кВт (відкритих).

розрахунок потужності електронагрівача для басейну

2) Допустимі температурні режими (max). Для деяких моделей вони становлять 30°С, а у інших можуть досягати навіть 40°С! Чим більше втрати тепла, тим вище витрата електроенергії.

3) Рівень робочого тиску і проточний обсяг (max).

4) Присутність захисних і регулюючих приладів, таких як датчик захисту від перегрівів, термостат та інші.

5) Матеріал корпусу, який найчастіше виконують з міцного пластику, але корпус з нержавійки зносостійкішим. І матеріали ТЕН, які повинні бути з титану або тієї ж нержавійки.

електронагрівач для басейну

На сайті «Greenhol» представлені різноманітні моделі електронагрівачів. Якщо вам потрібна допомога в підборі оптимального варіанту для свого басейну, ми можемо надати вам професійну консультацію. З якісним обладанням для басейнів ви створите максимально комфортні умови для себе і своєї сім’ї!

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів