Як вибрати протитечію для басейну?


Система протитоку є насосний пристрій, що працює від мережі і створює штучне перебіг. Любителі активного плавання і спортсмени відмінно знають, що без противотока в умовах басейну неможливо займатися. Також цей пристрій зустрічного течії буде корисно і тим, хто мріє про гідромасажі.

Усім, хто бажає придбати протитечію для басейну , пропонуємо вивчити правила вибору, щоб потім не пошкодувати про свою покупку. При необхідності консультанти нашого магазину більш детально проінформують вас про обрану моделі.

На що звертаємо увагу при виборі.

1) Протитечії розрізняють за видом установки. Стаціонарна протитечія - це насосний пристрій, який монтують прямо в борт басейну. Він має підвищену ступінь потужності. Існують також навісні противотоки, які кріплять на бортик водойми вже після його установки. Такі моделі використовують як на тимчасових літніх конструкціях, так і на капітальних. Стаціонарні протитечії виготовляють з металу (стали, латуні або бронзи). А навісна протитечія може бути як сталевою, так і виготовленою з міцного пластику.

схема протитечії для басейну

2) Різні пристрої зустрічної течії також по потужності і продуктивності. Чим могутніше, тим краще, адже це дає можливість плисти набагато швидше. Такі моделі будуть до душі спортсменам. А ось одноструменева модель використовується більше для відпочинку. Рух води буде не дуже сильним, що ідеально для водних ігор або гідромасажу. Двохструмний агрегат забезпечить більш широкий водний потік, силу і швидкість якого можна регулювати.

3) При виборі протитечії для басейну слід також орієнтуватися на систему його управління. Звертайте увагу, чи можна керувати швидкістю водного потоку, її оприлюдненням і насичуваність киснем, а також чи є наявність підсвічування водного потоку. Актуальним є наявність пневмовимикача, який дає можливість управління потоком прямо з басейну. Регулюють протитечії пультом управління або фіксованою панеллю, розташованої на борту.

Потоки повітря і води здатні навіть маленький басейн перетворити в нескінченно довгий! Тому не відмовляйте собі в покупці такого приємного обладання для басейну, як протитечія! Вона буде корисна і з метою тренувань, і для відпочинку!

протитечія для басейну emaux

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів