Як очистити воду в басейні?


Сьогодні басейн на дачній або садовій ділянці - не рідкість. І кожен власник штучного водоймища мріє, щоб вода була якомога довше прозорою, без сторонніх домішок, чистою та безпечною. Якщо регулярно не доглядати за водою в басейні, вона зацвіте, з’явиться неприємний запах і купатися буде неможливо. Щоб цього уникнути, дотримуйтесь наших рекомендацій.

Етапи підтримки чистої води в басейні

1. Механічне очищення. Найпростіший спосіб - використовувати пісочний фільтр для невеликих за обсягом води басейнів.

2. Очищення за допомогою хімічних реактивів . У цьому випадку проводяться санітарно-технічні заходи щодо знищення у воді збудників захворювань, в тому числі інфекційних, і одночасне регулювання рН. Вода дезінфікується хімічними речовинами, що містять у своєму складі хлор, срібло, бром, активний кисень. Нерідко застосовуються установки ультрафіолетового опромінення або системи озонування води.

таблетки для басейну

3. Комбінований спосіб. При такому способі пісочний фільтр застосовується з одночасною дією хімічних реагентів або відповідних установок.

Який спосіб очищення краще?

Комбінований спосіб вважається найбільш ефективним. Пісочний фільтр очищає воду від зважених твердих частинок. Хімреактиви проводять залишкову дезінфекцію.

пісочний фільтр для басейну

В домашніх умовах найбільш проста і бюджетна операція - хлорування. При правильному дозуванні препаратів досягаються хороші результати дезінфекції. Однак треба пам’ятати, що хлор є сильним алергеном, до його використання необхідно підходити з підвищеною обережністю.

Добре зарекомендували себе препарати, що містять іони брому і срібла. За допомогою іонізатора, що встановлюється в басейні, вода насичується цими хімічними елементами, знищуються дрібні водорості, мікроорганізми.

Насичення чаші басейну озоном, що виробляється спеціальним приладом з кисню навколишнього повітря, сприяє повному знищенню не тільки мікробів, бактерій, водоростей, а й усунення неприємного запаху води. Озонування не впливає на кислотність води. Цей спосіб краще використовувати у відкритих басейнах.

Система з використанням ультрафіолетового опромінення може бути застосована з низькою швидкістю потоку і є доповненням до застосовуваних хімреактивів. Мінімальний термін служби кварцових ламп - головний недолік цього способу.

Не нехтуйте системами очищення басейну, тоді плавати в ньому буде завжди комфортно і приємно!

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів