Як вибрати пилосос для басейну?


Багато власників басейну замислюються про те, як же тримати його в порядку? Регулярний злив води і ручне миття стінок - не найкраще рішення. А ось підводний пилосос дозволяє без зусиль утримувати басейн в чистоті. При цьому на прибирання піде мінімум часу і сил. Застосування такого обладнання допомагає продовжити термін служби фільтру і зменшити витрату хімічних засобів очищення.

Різновиди пилососів для басейну:

• ручні;

• напівавтоматичні;

• автоматичні.

Що враховувати при виборі?

У першу чергу необхідно орієнтуватися на параметри басейну. Так, ручна модель ідеально підійде для невеликих моделей. У складі його конструкції дві штанги: подовжена телескопічна і гофрований, двигун, електрокабель і щітка. Вибираючи модель, враховуйте глибину водойми: від цього залежить довжина ручки.

Напівавтоматичні моделі.

А ось напівавтоматичні пилососи відрізняються більш складною конструкцією щітки і дозволяють регулювати швидкість руху водного потоку. Такий агрегат здатний більш результативно очистити чашу басейну. За допомогою спеціальної мембрани пристрій присмоктується до ділянки на дні чаші і збирає там різне сміття. Потім пилосос хаотично пересувається в інше місце, де продовжує прибирати.

ручний пилосос для басейну

Пилососи-роботи.

Найдосконаліші представники збиральної техніки - роботи-пилососи! Вони підійдуть для прибирання басейнів з великим об’ємом. Такий автоматичний пилосос проводить прибирання чаші басейну без присутності людини. Керувати ним зручно за допомогою пульта дистанційного керування. При виборі автоматичної моделі потрібно звертати увагу на матеріал, з якого виконана його щітка. Оптимальний вибір - пінополістирол, який володіє міцністю. Для того, щоб робот очищав не тільки дно, але і стінки, потрібно звертати увагу на наявність особливого вентилятора, який відповідає за рух робота по стінках.

пилосос-робот для басейну

В інтернет-магазині «Greenhol» представлені різні моделі, які підійдуть під будь-які види басейнів. З вибором підводного пилососа вам допоможуть менеджери магазину, також на сайті є детальні описи моделей з технічними характеристиками.

Правильний вибір пристрою для очищення водойми заощадить вам час і сили на його прибирання. Ваш басейн завжди буде чистим, без зайвих зусиль з вашого боку!

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів