Як вибрати плівку для басейну?


Щоб штучна водойма не тільки виконувала своє призначення, але й була естетично привабливою, слід подбати про оформлення внутрішньої частини басейну. Для цих цілей можна використовувати спеціальне покриття - ПВХ-плівку (лайнер). Цей матеріал унікальний тим, що складається з трьох шарів: між 2-ма шарами ПВХ закладений прошарок з поліефірного волокна. Також до складу матеріалу додані антибактеріальні компоненти, а у деяких лайнерів зверху нанесено акрилове покриття. Використання такого матеріалу робить басейн зовсім герметичним!

Переваги ПВХ-плівки

1) швидкість обробки, що скоротить часові та грошові витрати;

2) покриття є гідроізоляційним і оздоблювальним одночасно, що також дозволить економити;

3) довговічність матеріалу, який працює як додатковий захист водойми;

4) витримка температурних перепадів;

5) невисока вартість у порівнянні з плиткою або мозаїкою.

плівка ПВХ для басейну

У нашому магазині ви знайдете безліч різних варіацій лайнерів самих різних виробників. Але як вибрати плівку для басейну правильно? На що звертати увагу?

Параметри вибору плівки

• Перший критерій - це міцність матеріалу. Так, для стаціонарного басейну слід вибирати армовану плівку. А ось для збірних моделей підійде і полегшений варіант з вже вбудованою неармовані плівкою.

• Другий критерій - колірна гамма! Різноманітність відтінків і імітації фактур приємно дивує. Блакитний, синій, бежевий, білий, коричневий, а також стилізація під мармур або пісок. Все це дозволить зробити ваш водойму особливою!

• Третій критерій вибору - стійкість до впливу зовнішніх факторів. Найчастіше всі лайнери стійкі до температурних випробувань, але для несприятливих умов деякі виробники додатково роблять акрилове лакове покриття.

• Ширина рулону. Звертаємо увагу, що принтовані лайнери випускають шириною 1,65 м. А ось однотонні можуть бути 1,65м, 2м або 2,05м.

Рекомендовано під плівку укладати геотекстиль, який виконує термоізоляційні функції і нівелює нерівності. Важливим при виборі критерієм є вміст в плівці шкідливих компонентів. Таке покриття коштує набагато дешевше, але має низьку якість.

У магазині «Greenhol» представлені тільки якісні матеріали, які довговічні і не завдають шкоди здоров’ю. Ваш відпочинок в басейні буде комфортним з лайнерами від нашого магазину!

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів