Як застосовувати тестер для басейну?


Застосовуючи хімію для басейну не кожен знає про те, що цього мало для того щоб вода в басейні була чиста. Для правильного догляду за водою в басейні необхідно стежити за її якістю. Під якістю води мається на увазі її правильні хімічні показники, такі як хлор, бром, рН (кислотно-лужний склад) та інші.

Всі ці хімічні складові води дуже важливі для майбутньої роботи хімії. Так, наприклад, хімія для басейну працює при рН води тільки в діапазоні від 7.0 до 7.4. Якщо показники будуть вище або нижче норми і їх не вирівняти, тоді хімічні засоби будуть погано працювати, а це потягне за собою проблеми з каламутністю води, потемніння або осадом. Така ж ситуація з хлором. Всі ці показники можуть протягом декількох днів змінюватися від активного сонця, пилу і т.д. Тому всі показники перед застосуванням хімії необхідно заміряти тестером для басейну . Вони бувають різні за своїм виглядом та призначенням. Наприклад:

- крапельний тестер

- таблетковий тестер

- лакмусові смужки

- цифровий тестер

Тому, купуючи басейн, не забувайте про те що перед  застосуванням хімії необхідно в першу чергу заміряти показники води тестером для басейну, а потім вносити дезінфікуючі препарати.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів