Як вибрати хімію для басейну?


Ви купили басейн, і приходить час наповнити його прохолодною водою, щоб охолоти від спекотного жаркого сонця. Але вода через день стає зеленою, стінки басейну стають слизькими, і з’являється неприємний запах. Що робити? Яку хімію для басейну вибрати? Запитаєте Ви. Вихід є.

Для початку, Вам потрібно знати якого обсягу Ваш басейн.

1) Якщо Ваш басейн обємом до 15 куб.м3, тоді Вам потрібно взяти хлор шок, він потрібен для того щоб зробити шокову дезінфекцію води, швидко і максимально знищити шкідливі бактерії. Після цього застосувати таблетки мульті-таб, вони закладаються в скіммерние кошик або в плаваючий дозатор для хімії. Ці таблетки потрібні для того що б підтримувати дезінфекцію в воді і не давати їй зеленіти.

2) Якщо басейн більше 15 куб.м3. Вам знадобиться взяти шок хлор 4 кг для шокової дезінфекції води. Для того щоб не цвіла і не зеленіла вода Вам необхідно купити альгицид для видалення водоростей, і для подальшої дезінфекції води і проти каламутності потрібні таблетки медленнорастворімого хлору.

І не забувайте про те, що перед застосуванням хімії для басейну Вам необхідно заміряти всі показники води тестером для басейну. Якщо показники виходять за норми, потрібно буде застосувати гранули рН мінус або гранули рН +.

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів