Як очистити озеро від водоростей?


Власники водойм (озер і ставків) знають, як важливо стежити за їх чистотою. Однією з головних проблем водойм є синьо-зелені водорості і їх безконтрольне розмноження, яке здатне погубити все живе, зробивши водойму непривабливим і неживим. Боротьбі з цими водоростями присвячені численні форуми, де від відчаю деякі власники готові використовувати самі нетривіальні способи, наприклад, такі, як висипання гною на дно озера, щоб розвести дафнії, або дуже затратні - з поглиблення і розширення дна.

Ми не прихильники таких радикальних дій, і не радимо винаходити велосипед. Адже все вже давно придумано, випробувано і рекомендовано до нас, залишилося тільки це використовувати, що ми і пропонуємо! Широкий вибір біопрепаратів для чистки ставків, представлений у нас в розділі, дозволить очистити будь-які за розміром водойми без шкоди для їх жителів і особливих зусиль для їх власників!

У чому особливість біопрепаратів?

На відміну від різних хімічних речовин, які можуть привести до загибелі рослин і риб в озері, біопрепарати являють собою набір корисних мікроорганізмів. Вони живуть і розвиваються у воді, сприяючи формуванню сприятливої ​​екосистеми озера.

За допомогою біопрепаратів можна:

• запобігти цвітіння води;

• очистити воду від водоростей і твані;

• переробити органіку (опале листя, мулові відкладення, фекалії);

• істотно знизити вміст у воді нітратів і нітритів, аміаку і фосфатів.

Все біопрепарати - це концентрати, розраховані на різні розміри водойм. Тому вони підходять як для приватних невеликих озер, так і для рибгосподарства. Вже через 10-14 днів після заселення мікроорганізмами озера чи ставка є результат: вода у водоймах стає прозорою, зменшується рівень донного осаду, рослини і риби краще ростуть і розвиваються.

Правила очищення біопрепаратами.

Насичувати озеро мікроорганізмами слід в теплу пору року, коли температура вже не знижується нижче + 10 °С. Найкраще це робити в другій половині весни або на початку літа. У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо препарати американського і українського виробництва, які добре зарекомендували себе серед споживачів.

Зверніть увагу, що біопрепарат не вноситься безпосередньо в озеро, його спочатку необхідно розвести у воді, дати настоятися не менш доби, щоб мікроорганізми прокинулися, і тільки потім внести по периметру озера чи ставка.

Після одноразового внесення, в цілях профілактики рекомендується додавати бактерії кожні два тижні, дозування вказується в інструкції.

Хочемо зазначити, що наші препарати можна поєднувати зі штучною аерацією. З одного боку - озеро насичується киснем, з іншого боку - мікроорганізми допомагають швидше розкласти органіку, перешкоджаючи росту водоростей, в тому числі і синьо-зелених.

Насолоджуйтесь красою свого озера і його прозорою водою завдяки використанню біопрепаратів, представлених на нашому сайті!

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів