Що купити, щоб вода в басейні не цвіла?


В медицині є таке висловлювання: «хвороба - це втрачена можливість її профілактики». Це в повній мірі відноситься і до води в басейні: потрібно не чекати поки водне дзеркало покриється слизом і зеленню, а регулярно виконувати обробку як води, так і стінок самого басейну.

Очищення за допомогою реагентів.

1) Дієвий спосіб запобігти зростанню водоростей - додавати в воду альгіцид кожні 2 тижні. Безпечно для людини і «шкідливо» для водоростей.

2) Використання хлорвмісних речовин. Для дезінфекції води існують швидко розчинні у воді таблетки, гранули і порошки. Після такої процедури може відчуватися запах хлору.

3) Застосування бромовмісних реагентів. Вони пригнічують розвиток водорості, припиняючи їх зростання. Хімічна речовина з іонами брому стійка до прямих променів сонця, має хороші показники при високому вмісті рН.

4) Розчинення речовин, що містять кисень. Поєднуючи хімречовини з водою, отримуємо на виході достатню кількість кисню, який є потужним природним окислювачем, що знищує водорості і сприяє їх розкладанню. Форма випуску - гранули, порошок, рідина.

Особливість застосування - необхідний рідкий каталізатор, що виконує функцію придушення розвитку водоростей.

Очищення без застосування реагентів.

Антисептування таким методом передбачає обробку води ультрафіолетовим опроміненням, ультразвуком, електроімпульсів, сольовим електролізом, озонуванням.

Ці способи дезінфекції води в басейні вимагають додаткового обладнання. Як правило, таке обладнання дороге і застосовувати його в домашніх умовах нераціонально. При таких способах, запах хлорки, вплив хлору на шкіру і очі зводиться до мінімуму, вода завжди чиста.

Народні методи.

Одним з поширеним методом знищення водоростей є застосування мідного купоросу. Дачникам добре відома його роль проти садових шкідників плодових дерев, виноградних кущів. З таким же самим успіхом цей реактив використовують для очищення басейну від водоростей, грибків, строго дотримуючись дозування, зазначеної на заводській упаковці.

Не менш дієвий спосіб знезараження води в басейні - харчова кухонна сіль. Її застосовують в комплексі з порошком мідного купоросу. Розводять розчин з розрахунку: 2,7 г мідного купоросу, 0,9 г кухонної солі на 1000 л води. Подавати приготований розчин краще з одночасним наповненням басейну, забезпечивши тим самим рівномірний розподіл у всьому обсязі. Який спосіб очищення басейну вибрати - вирішувати вам, а наш сайт завжди допоможе вам з вибором відповідного засоби!

Статті
Як правильно чистити басейн? Яке обладнання необхідне для басейну? Як очистити басейн від зелені? Як очистити басейн від вапняного нальоту? Як чистити басейн від іржі? Як вибрати обладнання для басейнів? Цвіте вода в ставку. Що робити? Як правильно вибрати фільтр для басейну? Як вибрати електронагрівач для басейну? Як вибрати протитечію для басейну? Як вибрати насос для басейну? Як очистити воду в басейні? Як вибрати пилосос для басейну? Як вибрати плівку для басейну? Як застосовувати тестер для басейну? Як вибрати хімію для басейну? Що робити, якщо в басейні помутніла вода? Як очистити озеро від водоростей? Що купити, щоб вода в басейні не цвіла? Як правильно вибрати піч булерьян? Цвіте вода в басейні. Що робити? Які бактерії для септиків краще? Чи шкідливий хлор для басейнів? Які таблетки для басейну купити? Хімічні засоби для басейнів Хімія для басейну Септіфос Вігор Очищення вигрібних ям за допомогою біопрепаратів Як правильно очистити озеро? Вода в басейні зеленіє. Що робити? Басейн Вашої мрії! Про жировловлювач Які засоби для бассейну купити? Понд Тріт для очищення водойм Засоби для очищення вигрібних ям Септик для вигрібних ям Очищення жировловлювачів Жировловлювачі під мийку Біопрепарати для компосту Очищення каналізації біопрепаратами Про догляд за басейнами Очищення води в басейні Ефективна хімія для басейнів Яку хімію для басейну купити? Устрій вигрібної ями Біопрепарати для вуличних туалетів і біотуалетів